Çocuk Cerrahisi

Çocuk Cerrahisi

Çocuk Cerrahisi

Ülkemizde; 0 - 14 yaş arası çocuklarda ortaya çıkabilecek her türlü cerrahi problem tedavi edilmektedir. Gerekli durumlarda her türlü açık ve endoskopik cerrahi girişimler de başarıyla yapılmaktadır.
İleri teknolojik donanım olanakları ile , ameliyatları sadece ilgili bölüm doktorları tarafından gerçekleştirilen kalp ve beyin cerrahisini ilgilendiren sistemler dışında vücutta tüm bölgelerin ameliyatlarının yapılabilmesi sağlanmaktadır. Bu bölgeler de ana hatlarıyla Göğüs Cerrahisi, Batın Cerrahisi, Ürogenital Sistem Cerrahisi ve Yumuşak Doku Cerrahisi olarak sıralanıyor. Kasık fıtığı, inmemiş testis, apandisit gibi sık karşılaşılan ameliyatlar yanında, boyunda ve vücutta gerek sonradan gelişmiş, gerekse de doğuştan gelen her türlü rahatsızlık cerrahi olarak tamir edilebiliniyor. Bu girişimlerde bronkoskopi gibi endoskopik yaklaşımlar da bulunuyor ve uygun teknolojinin mevcut olması nedeniyle her yaş için laparoskopik cerrahi yapılabiliniyor.

Çocuk Cerrahisi SSS

Çocuk Göğüs Hastalıkları

Pediatrik toraks cerrahisi boyunla karın arasındaki bölgede gelişen hastalıkları ve yaralanmamaları içerir. Bunlar içinde doğumsal kusurlardan kazanılmış hastalıklara kadar pek çok hastalık vardır.

Özellikli ameliyatlar içinde akciğerin gelişimi sırasında oluşan bozukluklar ve tümörler vardır. Bunun yanında doğumdan beri var olan ancak fark edilmeyen daha büyük yaşlarda enfeksiyon nedeniyle bulgu veren hastalıların cerrahi tedavisi de yapılmaktadır.

   info@diartour.com
   +90 212 337 37 56
   info@diartour.com
   info@diartour.com
   veya

   Show Buttons
   Hide Buttons